Теоретично-методичний семінар вчителів хімії закладів освіти Герцаївської міської ради

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

23 листопада 2023 року на базі Петрашівськоголіцею відбувся теоретично-методичний семінар вчителів хімії закладів освіти Герцаївської міської ради з теми «Розвиток логічного мислення шляхом використання інноваційних технологій на уроках хімії».

Міхаєла Павалюк, відповідальний методист з хімії, ознайомила учасників з програмою роботи семінару та презентувала з власного досвіду«Впровадження елементів STEM – освіти у навчання  хімії».

Семінар пройшов у формі методичної панорами, під час якої присутні педагоги ознайомилися з досвідом педагогічної діяльності вчителя хімії Петрашівського ліцею, Юлії Рипти, з теми «Модернізація освітнього процесу шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій на уроках хімії». З питань зацікавленості учнів до уроків, використання нестандартних методик розв’язування хімічних задач, ознайомила із матеріалами шкільного кабінету хімії сформованих для роботи з обдарованими дітьми – учасниками хімічних олімпіад.

Дорин Олару, вчитель хімії Хряцьківськоголіцею провів майстер-клас з теми: «Олімпіаднізадачі. Підготовка учнів до олімпіад різних рівнів».Разом з учасниками семінару було опрацьовано зразки завдань зовнішнього незалежного оцінювання учнів за попередні роки, акцентовано увагу на зразках завдань І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з хімії.

Семінар завершився засіданням «круглого столу» – присутні обмінялися думками щодо проведеного заходу та дійшли висновку, що розвиток логічного мислення учнів на уроках хімії забезпечується обґрунтованим поєднанням традиційних і активних методів навчання, ефективного підбору змісту навчального матеріалу, широкого використання проблемних ситуацій з опорою на зону найближчого розвитку учнів, створення емоційно-доброзичливої пошукової атмосфери, відмітили ефективність зібрання, подякували за актуальну, корисну та цікаву інформацію, яку вони планують використовувати у своїй педагогічній діяльності.

Здоров’я і миру всім нам!