Вшанування Т.Г. Шевченка з нагоди 209-ої річниці від дня народження в Герцаївському комунальному ліцеї імені Георгія Асакі

  • 112

 

     

  

Видатний поет все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам.

         Його прозвали Кобзарем, тобто хранителем народної пам’яті. Т.Г. Шевченко став символом боротьби за нашу волю. І сьогодні, коли російські загарбники вчергове намагаються знищити Україну, слова Шевченка додають нам сил для протистояння.

         Тож будьмо вдячні йому за «Заповіт», за «Гайдамаків», за «Катерину»,. Пам’ятаймо у найважчі хвилини його безсмертний заклик:  «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!»

         В Герцаївському комунальному ліцеї імені Георгія Асакі відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування 209-ої річниці від дня його народження.

         Учні початкових класів брали участь у різноманітних заходах, а саме: перегляд пізнавальних відеофактів з життя великого Кобзаря, конкурс «Каліграфія», оформлення стінгазети «Мій Кобзарю», вікторини та складання пазлів.

         Учні 7-го класу під керівництвом вчительки української мови та літератури, Руссу Ю.Г., провели позакласний захід на тему: «Світ Шевченківського дитинства».

         А 10-тикласники під керівництвом вчителя української мови та літератури, Руссу І.К., представили уривок з поеми «Катерина».

         Бібліотекар ліцею, Шкарампота Р.Г., оформила виставку, присвячену Великому Кобзареві.