В МІСЬКІЙ РАДІ ПРОВЕЛИ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Члени виконкому розглянули наступні питання та прийняли по кожному з них відповідне рішення:

-Про пере розподіл видатків бюджету Герцаївської міської територіальної громади на 2023 рік.

-Про безоплатну передачу з балансу Герцаївської міської ради на баланс військової частини матеріальних цінностей

-Про затвердження Переліку видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам територіальної громади та мають економічну, соціальну та екологічну користь, по яких будуть організовані та проведені громадські роботи на 2023 рік.

-Про затвердження Переліку видів суспільно корисних робіт, що можуть  виконуватися в умовах воєнного стану.

-Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги, що надаються Герцаївським ВУЖКГ.

-Про надання малолітнім статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

-Про затвердження висновку щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав.

-Про встановлення опіки над дитиною, позбавленої батьківського піклування.

-Про проведення зрубу дерев на території Герцаївської міської ради.

-Про затвердження переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для правопорушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

-Про затвердження переліку об’єктів та видів громадських робіт для засуджених до кримінальної відповідальності у вигляді їх участі у безоплатній суспільно корисній праці.

-Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних оплачуваних робіт для осіб, які вчинили адміністративне правопорушення та інші.