Теоретично-методичний семінар для вчителів фізичної культури та спорту закладів освіти Герцаївської міської ради

Згідно з планом роботи відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської міської ради та планом роботи методичного об’єднання вчителів фізичної культури 20.12.2023 року на базі Підвальнянської гімназії відбувся теоретично-методичний семінар для вчителів фізичної культури та спорту закладів освіти Герцаївської міської ради на тему: «Урок з настільного тенісу у 6 класі». Урок проводив вчитель фізичної культури Албу Дмитро Дмитрович - спеціаліст другої категорії з 6-річним педагогічним стажем роботи.

В роботі цього семінару брали участь вчителі фізичної культури Герцаївської ОТГ та тренер-викладач Герцаївської ДЮСШ «Олімп», які високо оцінили майстерність проведення семінару, методику проведення уроку.