Другий територіальний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Герцаївській територіальній громаді стартував другий територіальний етап   змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». 14.02.2024 року на базі Дяківецької гімназії відбулись змагання з волейболу серед дівчат ЗЗСО 7-9 класів.  В цих змаганнях прийняли участь 3 загальноосвітніх закладів освіти, які змагалися за перемогу.  Чемпіонками громади стали дівчата ОЗ Тернавський НВК імені Василя Богрі (вчителі фізичної культури  Федор М.Г., Тутунару В.П.  та Маринич О.О.). Друге місце зайняли дівчата  Молницького ліцею (вчитель фізичної культури Алукі  Г.В. та тренер Герцаївської ДЮСШ «Олімп» Петров І.Ф.). Команда Дяківецької гімназії (вчитель фізичної культури Тутунару В.П.)   посіла третє місце Всі команди були нагороджені дипломами відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської міської адміністрації.

Відповідальний за проведення змагань

директор ДЮСШ «Олімп»