ІІІ етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Фото без опису Фото без опису

28.02.2024 року на базі ОЗ Тернавський ліцей ім. Василя Богрі відбувся   ІІІ етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу серед учнів закладів загальної середньої освіти 2012-2013 р.н. Цей етап розпочато з перемогою учнів Герцаївського ліцею №1 Герцаївської територіальної громади, які перемогли учнів Острицької територіальної громади з рахунком 9:4. Гра проходила дуже емоційно, захоплюючи всіх вболівальників. Кращі гравці та команди були нагороджені почесними грамотами відділів освіти, молоді та спорту Герцаївської та Острицької територіальних громад. Керівники відділів освіти, молоді та спорту вдячні вчителям фізичної культури закладів загальної середньої освіти, які підготували учнів до змагань. Змагання були проведені дирекцією Герцаївської ДЮСШ «Олімп».