ІІІ етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Фото без опису Фото без опису

06.03.2024 року на базі ОЗ Тернавський ліцей ім. Василя Богрі відбувся   ІІІ етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з волейболу серед учнів закладів загальної середньої освіти 2009 р.н і молодші (9 кл.). Серед дівчат ОЗ Тернавський ліцей ім. Василя Богрі (тренер Тутунару В.П. та Острицького ліцею (тренер Маринич О.О.) перемога була на боці ОЗ Тернавський ліцей ім. Василя Богрі з рахунком 3:0. Юнаки провели більш захоплюючи та емоційно свої ігри. Перемогли юнаки Молницького ліцею (тренер Петров І.Ф.) з рахунком 2:1 юнаків Острицького ліцею (тренер Маринич О.О.).  Команди були нагороджені почесними грамотами відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської  територіальної громади начальником відділу освіти, молоді та спорту Павалакі М.М. Він подякував вчителям фізичної культури закладів загальної середньої освіти, які підготували учнів до змагань. Змагання були проведені дирекцією Герцаївської ДЮСШ «Олімп».