В громаді відбулись змагання з баскетболу серед учнів ліцеїв та гімназій

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

27.03.2024 року  відбулись змагання з баскетболу (юнаки 7-9 кл.) серед ліцеїв та гімназій Герцаївської міської ради на базі Герцаївського ліцею №1.  В цих змаганнях прийняли участь 4 загальноосвітніх закладів освіти, які змагалися за перемогу.

Впевнено чемпіонами громади стали юнаки Герцаївського ліцею №1 (вчитель фізичної культури Асанді М.М.), які перемогли  всіх. Команда юнаків Дяківецької  гімназії виборола друге місце (вчитель фізичної культури Тутунару В.П.),  третє місце зайняли юнаки ОЗ  Тернавський ліцей імені Василя Богрі (вчитель фізичної культури Тутунару В.П.), четверте місце дісталось юнакам Герцаївського ліцею ім. Г.Асакі (вчитель фізичної культури Аміхалакіой В.А.).  Команди були нагороджені грамотами Герцаївського відділу освіти, молоді та спорту директором Герцаївської ДЮСШ «Олімп» Г.Тинку.