Успіхи учнів Герцаївської громади

Фото без опису Фото без опису

У Чернівецькому районі визначили своїх представників на обласний етап «Всеукраїнських шкільних ліг». 19-20 квітня 2024 року відбулись змагання з волейболу (юнаки та дівчата) та з баскетболу (юнаки та дівчата). Герцаївська громада прийняла участь в змаганнях з волейболу з командою дівчат ОЗ Тернавський ліцей ім. Василя Богрі під керівництвом вчителя фізичної культури Тутунару В.П. та з командою юнаків Молницького ліцею під керівництвом тренера-викладача Герцаївської ДЮСШ «Олімп» Петров І.Ф. З 6 команд  дівчата вибороли І місце і потрапили до фінальних обласних змагань «Всеукраїнських шкільних ліг». Юнаки зайняли ІІ місце, що є також великий успіх для нашої громади. Герцаївський ліцей №1 під керівництвом вчителя фізичної культури Асанді М.М. представив команди юнаків та дівчат в змаганнях з баскетболу. Вони теж боролись до кінця, але в цей день їм  не пощастило: юнаки зайняли 4 місце, а дівчата -  5місце.

Відділ освіти, молоді та спорту Герцаївської міської ради та Герцаївська ДЮСШ «Олімп» дякують вчителям фізичної культури,  тренеру ДЮСШ та учням  за проведену роботу і бажають успіху у фіналі змагань!

Директор Герцаївської ДЮСШ «Олімп»       Георгій ТИНКУ