Відбулись змагання з пляжного волейболу

Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису

01.05.2024р. відбулись  змагання з пляжного волейболу (юнаки та дівчата 9-11 кл.) серед учнів ЗЗСО Герцаївської громади на базі Дяківецької гімназії.

В цих змаганнях прийняли участь 12 команд: 6 команд дівчат та 6 команд юнаків, які змагалися за перемогу.

В результаті захоплюючих ігор, чемпіонами громади серед юнаків стали юнаки  Байраківського ліцею (вчитель фізичної культури Караушу Михайло), друге місце посіла команда юнаків Молницького ліцею (вчитель фізичної культури Алукі Генадій та тренер Герцаївської ДЮСШ «Олімп» Петров Іван), третє місце зайняли юнаки ОЗ Тернавський НВК(вчителі фізичної культури Маринич Олег, Федор Микола та Тутунару Віталій), четверте – юнаки Дяківецької гімназії (вчитель фізичної культури Тутунару Віталій), п’яте – шосте місця зайняли учні Куликівської гімназії та Герцаївського ліцею ім. Г.Асакі (вчителі фізичної культури Шутік Павло та Аміхалакіой В’ячеслав).

Серед дівчат перше місце зайняли ліцеїстки Герцаївського ліцею імені Георгія Асакі (вчитель фізичної культури Аміхалакіой В’ячеслав), друге місце зайняли дівчата Дяківецької гімназії (вчитель фізичної культури Тутунару Віталій), третє місце – дівчата Молницького ліцею (вчитель фізичної культури Алукі Генадій та тренер Герцаївської ДЮСШ «Олімп» Петров Іван), четверте зайняли дівчата Байраківського ліцею вчитель фізичної культури Караушу Михайло), п’яте та шосте місця дістались дівчатам ОЗ Тернавський ліцей ім. Василя Богрі та Куликівської гімназії (вчителі фізичної культури Маринич Олег, Федор Микола, Тутунару Віталій та Шутік Павло).

Всі команди були нагороджені грамотами Герцаївського відділу освіти, молоді та спорту. Змагання були проведені дирекцією Герцаївської ДЮСШ «Олімп».

Директор ДЮСШ «Олімп»                           Георгій ТИНКУ