Підсумки проведення 4-ої спартакіади школярів Герцаївської громади

Змаганнями з міні-футболу серед учнів 7-9 класів завершилась 4-а спартакіада школярів серед закладів загальної середньої освіти Герцаївської територіальної громади у 2023-2024 н.р. Всі старались як змогли: і вчителі і учні. Відділ освіти, молоді та спорту Герцаївської міської ради провели на протязі навчального року 18 змагань. Кожний заклад освіти мав обов’язково брати участь у 6 змаганнях які йшли у залік. Нижче показані результати роботи й скільки очок набрав  заклад освіти.

Серед ліцеївІ місце здобув Герцаївський ліцей №1 – директор Житарашу Л.М., вчителі фізичної культури Асанді М.М. та Тинку Г.Ф.,  ІІ місце – ОЗ Тернавський ліцей ім. Василя Богрі – директор Чіботару І.І., вчителі фізичної культури Маринич О.О, Федор М.Г. та Тутунару В.П.,   ІІІ місце – Молницький ліцей – директор Житарашу Д,Д., вчителі Алукі Г.В. та Петров І.Ф., ІV місце – Герцаївський ліцей ім.. Г.Асакі – директор Мафтей М.К., вчитель фізичної культури Аміхалакіой В.А., V місце – Байраківський ліцей – в.о. директора Мурару А.Г., вчитель фізичної культури Караушу М.І., VІ місце – ОЗ Хряцьківський ліцей  - директор Мирон Л.Д., вчитель фізичної культури – Танасеску А.Ю., VІІ місце – Петрашівський ліцей – директор Лупу Г. Г., вчитель фізичної культури Будяну П.Г.

Серед гімназій: І місце – Дяківецька Гімназія – в.о. директора Костя Л.І., вчитель фізичної культури – Тутунару В.П.,   ІІ місце – Куликівська гімназія – директор Тодерян А.І., вчитель фізичної культури – Шутік П.В., ІІІ місце – Підвальнянська гімназія – директор Албу Н.М., вчитель фізичної культури – Албу Д.Д. ІV місце – Могилівська гімназія - вчитель фізичної культури – Алазароае Ю.В. та V місце – Великосільська гімназія - вчитель фізичної культури – Помпаш М.М.

Директор Герцаївської ДЮСШ «Олімп»                  Георгій ТИНКУ