В Дяківцях провели традиційний турнір з волейболу пам’яті Мафтея Катеренюка

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Традиційно, в червні місяці, спортивна школа «Олімп»  з відділом освіти, молоді та спорту Герцаївської міської ради проводять відкриті турніри  з волейболу серед юнаків та дівчат ЗЗСО Герцаївської міської ради пам’яті  Катеренюка Мафтея Ілліча.

Так і в цьому році 02.06.2024 року на базі Дяківецької гімназії проводили відкритий турнір з волейболу серед юнаків та дівчат 7-9 класів ЗЗСО Герцаївської міської ради. На цьому турнірі  прийняли участь 6 команд юнаків та 3 команди дівчат.

Серед юнаків перше місце  зайняли юнаки Молницького ліцею – тренер-викладач Герцаївської ДЮСШ «Олімп» Петров Іван, друге місце зайняли юнаки Могилівської гімназії ОЗ - вчитель фізичної культури  Алазароае Юліан, третє місце зайняли учні Герцаївського ліцею ім..Г Асакі - вчитель фізичної культури  Аміхалакіой В’ячеслав, четверте – юнаки Дяківецької гімназії  вчитель фізичної культури  Тутунару В.П., п’яте та шосте місця зайняли юнаки ОЗ Тернавський ліцей ім. В.Богрі - вчитель фізичної культури Маринич Олег та Куликівської гімназії - вчитель фізичної культури Шутік Павло.

Серед дівчат перше місце  зайняли дівчата ОЗ Тернавський ліцей ім. В.Богрі - вчитель фізичної культури Маринич Олег, друге місце зайняли дівчата Дяківецької гімназії  - вчитель фізичної культури  Тутунару В.П. та третє місце зайняли дівчата Могилівської гімназії ОЗ - вчитель фізичної культури  Алазароае Юліан.

Команди були нагороджені  Кубками, медалями та почесними грамотами.

Директор Герцаївської  ДЮСШ «Олімп»                                 Георгій ТИНКУ