Запрошуємо до участі у програмі AGROw UP для представників та представниць аграрного бізнесу в Україні.

Шановні фермери, фермерки, агровиробники!

Запрошуємо до участі у програмі AGROw UP для представників та представниць аграрного бізнесу в Україні. Програма передбачає безплатні вебінари та консультації для бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити.

У межах програми 20 відібраних представників/представниць малого та середнього бізнесу отримають безплатні консультації експертів/експерток за одним із цих напрямів:

• розвиток бізнесу: планування, стратегія, оптимізація, масштабування;
  • маркетинг та цифровий маркетинг;
  • візуальний стиль та дизайн;
  • вихід на нові ринки;
  • сертифікація та стандартизація, безпека харчових продуктів;
  • бухгалтерський облік, оподаткування та юриспруденція;
  • технологія переробки та вирощування;
  • залучення грантів, інвестицій.

Дізнатись більше про програму AGROwUP

Для кого програма AGROw UP?

Для власників/власниць, керівників/керівниць малого та середнього бізнесу, який:

• зареєстрований та функціонує на території, підконтрольній Україні;
  • працює у сфері рослинництва понад 1 рік;
  • займається сільським господарством чи переробкою як основною сферою діяльності, або ж має план щодо запуску переробки своєї продукції;
  • має від 5 до 249 працівників/працівниць;
  • належить громадянам/громадянкам України (не менше 51% компанії);
  • не входить до переліку фізичних чи юридичних осіб щодо яких застосовані санкції;
  • не займається виготовленням алкогольних, тютюнових виробів та лікарських препаратів.

Перевага буде надаватись бізнесу, який:

• впродовж останніх 2 років не отримував поглибленої консультаційної допомоги від компанії «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH»;
  • займається переробкою самостійно вирощеної продукції;
  • заснований або управляється жінками.

Зареєструватись на AGROwUP

Заявки на участь приймаються до 25 червня 2024 року!

Також у межах програми відбудуться безкоштовні вебінари про різні аспекти переробки рослинної продукції. Перший вебінар про світові тренди у секторі їжі та як вони впливають на український агросектор відбудеться вже 19 червня. Зареєструватись на вебінари можна за посиланням.

Участь у програмі є безкоштовною для всіх учасників та учасниць!

Запрошуємо подаватись до участі у програмі!

З повагою,

Команда програми AGROwUP