Турнір з волейболу серед юнаків імені Петрова Івана Федоровича

28 вересня 2024 р. Герцаївська ДЮСШ «Олімп» провела відкритий турнір з волейболу  серед ліцеїстів Герцаївської міської ради на базі Молницького ліцею.

В цих змаганнях прийняли участь 4 команди, які змагалися за перемогу.

В результаті захоплюючих ігор, чемпіонами турніру стали юнаки Молницького ліцею ( тренер Герцаївської ДЮСШ «Олімп» Петров Іван), друге місце посіла команда юнаків ОЗ Тернавський НВК(вчитель фізичної культури Маринич Олег), третє місце зайняли юнаки Байраківського  ліцею (вчитель фізичної культури Караушу Михайло) та четверте місце зайняли юнаки Хряцьківського ліцею (вчитель фізичної культури Танасеску Анатолій).

Всі команди були нагороджені грамотами Герцаївської ДЮСШ «Олімп» та перехідним Кубком.

Цє було найкращим подарунком для тренера-викладача Петрова Івана в його День народження.

Директор ДЮСШ                            Г.Ф.Тинку