Фестиваль «Буковинські намистинки»

«Дошкільне дитинство – це унікальний вік. Саме в цей період, закладаючи ґрунт майбутньої особистості, ми маємо сіяти в душі кожної дитини зерна високої духовності, які у майбутньому стануть рясним урожаєм. Дитина прагне бути щасливою. Вона нетерпляча. Щастя їй потрібне вже сьогодні й зараз», – говорив В.О.Сухомлинський.

З метою прищеплення любові до народних мистецьких традицій, фольклору, виховання гармонійно розвиненої, естетично й творчо спрямованої особистості дитини, розвитку елементарних основ музичної культури, а також з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, 28 травня, на базі Герцаївського ДНЗ «Теремок» відбувся концерт міського фестивалю «Буковинські намистинки». У конкурсі взяли участь понад 30 дітей віком від 3 до 6 років. Кожен із виступів вражав своєю феєричністю, а таланти маленьких виконавців надовго запам’ятаються. Привітали дітей керуючий справами міської ради Корчаковський І.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Павалакі М.М. та начальник відділу культури, туризму та зовнішніх зв’язків Медведь А.В. Усі учасники фестивалю отримали грамоти та подарунки від керівництва Герцаївської міської ради.