ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Герцаївської міської ради 30.08.2019 р. об 11-00

1. Про внесення змін до розпису асигнувань міського бюджету на 2019 рік.

Доповідає – Бушку В.М., член виконкому, начальник відділу фінансів, економіки та інвестицій - до 10 хв.

2. Про створення комісії міської ради з визначення потреби у субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Доповідає – Корчаковський І.В., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету - до 10 хв.

3. Про надання дозволу на підключення до міської мережі з водопостачання.

Доповідає – Скрипкару В.В., міський голова - до 5 хв.

4. Про уточнення (присвоєння) адрес об’єктам нерухомого майна згідно заяв.

5. Про надання дозволу на проведення зрубу дерев на території Герцаївської міської ради.

Доповідає – Лупу Д.Д., член виконкому, староста Лунківського старостинського округу № 1 - до 5 хв.

6. Різне.