ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ!!!

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що постановою КМУ від 17 квітня 2019 р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» передбачений новий порядок нарахування та виплати пільг на житлово-комунальні послуги з 01.10.2019.

У зв’язку з цим управління просить усіх громадян району, які користуються пільгами на житлово-комунальні послуги, терміново з’явитися в управління, що знаходиться за адресою: м. Герца, вул.. Шт. Великого, 4, каб. № 3, або зателефонувати за телефоном 2-13-91 та повідомити про номер мобільного телефону пільговика. Дана інформація необхідна для внесення до бази даних ЄДАПР для можливості подальшого користування пільгами з 01.10.2019 року.