Попередження виникнення пожеж у житловому секторі

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі,працівниками Герцаївського РС та 13 ДПРЧ Управління ДСНС України у Чернівецькій області 21 січня 2020 року в с.Горбова  було проведено профілактичну бесіду на протипожежну тематику. Під час проведеної роботи було здійснено обхід 35 домоволодінь та роздано 61 примірника пам’яток.

В основному увагу місцевих жителів звертали на наступні правила пожежної безпеки:

- Не використовуйте тимчасові електромережі

- Не використовуйте саморобні електрозапобіжники “жучки”

- Всі електропобутові прилади та аппаратуру вмикайте в електромережу тільки за допомогою справних штепсельнихз’єднань та електророзеток заводського виготовлення.

Не залишайте без нагляду включені телевізори, електроприймачі, інші електроприлади!

- Тримайте печі, електропроводку та електропобутові прилади в справному стані.

Також нагадали, що під час експлуатації пічного опалення не допускається:

-Залишати печі, які топляться, без догляду або доручати нагляд за ними дітям;

- Користуватися печами й осередками вогню, які мають тріщини;

- Розміщати паливо й інші горючі речовини безпосередньо перед топковим отвором;

- Зберігати незагашені вуглини та золу в металевому посуді, встановленому на дерев'яній підлозі або горючій підставці;

- Сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали;

- Застосовувати для розпалювання печей легкозапалювальні та горючі речовини;

- Використовувати для топлення дрова, довжина яких перевищує розміри топки; здійснювати топлення печей з відкритими дверцятами топки;

- Закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо.

Керівництво Герцаївського РС наголошує що життя та здоров’я Вас та ваших близьких у ваших руках!