НОВОРІЧНІ ПРИВІТАННЯ

Від імені Герцаївської міської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету вітаю всіх жителів Герцаївської громади З НОВИМ РОКОМ! Зовсім скоро настане Новий Рік 2021! Це свято об'єднує людей будь-якого віку і професій. Бажаю, щоб цього року виконувалися всі мрії. Щоб стало більше тепла, відкрилося більше можливостей, з'явилися неймовірні перспективи, нові друзі, горів вогонь в домашньому вогнищі, грала посмішка на обличчях близьких. Нехай збудеться найзаповітніше!
        Нехай 2021 рік виявиться щасливим: багатим і барвистим, мирним і яскравим, здоровим і чарівним, успішним і бадьорим, перспективним і дивним, радісним і захоплюючим, хай приносить задоволення і умиротворення, зігріває любов'ю близьких і стовідсотковим позитивом.

З повагою,

Герцаївський міський голова                                                  Василь СКРИПКАРУ

Нехай у прийдешньому році

Удача всім вам підморгне,

Нехай вас біди обійдуть,

Дохід стабільно хай росте!

Нехай здійснюються мрії,

І сумних хай не буде днів.

В серцях побільше теплоти,

А вдома – святкових вогнів!

Хай легко працюється,

Добре живеться,