ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо оплати праці!
Герцаївська міська рада повідомляє, що виплата заробітної плати педагогічним працівникам напряму залежить від освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, а виплата заробітної плати працівникам закладів дошкільної освіти та обслуговуючого персоналу загальноосвітніх навчальних закладів від базової дотації. У чинній редакції Бюджетного кодексу базова дотація визначається як трансферт, що надається з державного бюджету місцевим бюджетам для горизонтального вирівнювання податкоспроможності територій. У свою чергу базова дотація надходить до міського бюджету Герцаївської міської територіальної громади щомісячно пропорційно 10,20,30 числа місяця. Враховуючи, що останнє надходження базової дотації було 29.01.2021 року, в свою чергу надходження освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам здійснюється двічі на місяць на початку та в кінці місяця у зв’язку з цим строки виплати заробітної плати встановленно наступні:
за першу половину поточного місяця – 20 числа місяця
за другу половину місяця – 5 числа наступного місяця.
Фінансування заробітної плати буде проводитися згідно помісячного розпису асигнувань освітньої субвенції та базової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам згідно закону України «Про державний бюджет на 2021 рік».
Затримка процесу харчування у загальноосвітніх навчальних закладах громади пов’язана з проведенням на початку бюджетного року тендерних процедур з наданням в оренду їдалень для організації послуг гарячого харчування учням шкіл.
З повагою
Міський голова Василь СКРИПКАРУ