Деклараційна кампанія - 2021: Зразки заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи

  • 409

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області наголошують, щороку подавати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік – конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України). Відтак, річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2021 року громадяни та самозайняті особи, котрі отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

За вибором платника податків декларація подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Звертаємо увагу, що для зручності платників та спрощення процедури декларування доходів громадянами, на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи». За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів, зокрема, для використання права на податкову знижку.

До відома: платники можуть ознайомитись із зразками заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, які розміщенні на сайті ДПС у Чернівецькій області за посиланням:https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/arhiv/457711.html

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар