Управління ДСНС України у Чернівецькій області провела робочу зустріч із головами Герцаївської та Острицької об’єднаних територіальних громад

  • 821

31 березня керівним складом Управління ДСНС України у Чернівецькій області було проведено робочу зустріч в м. Герца із головами Герцаївської та Острицької об’єднаних територіальних громад Чернівецького району. На заходах були присутні керівництво Герцаївського районного сектору, голови об’єднаних територіальних громад, а також особи відповідальні за цивільний захист у ОТГ.

Представники Управління ДСНС звернули увагу присутніх на необхідності організації виконання основних завдань, які постали перед ОТГ щодо побудови системи цивільного захисту на територіях громад. Зокрема, надано статистику пожеж в області та наголошено на актуальності навчання населення громад щодо питань цивільного захисту. Оскільки кількість пожеж в області зросла саме на відкритих територіях, фахівці Управління ДСНС звернули увагу на навчанні населення щодо заборони спалювання сухої трави. Важливе значення було приділене розгляду питання, щодо підтримки боєздатності місцевих пожежно-рятувальних підрозділів та забезпечення їх належного функціонування.

Також, присутні обговорили проблемні питання, які постали перед громадами, навели приклади реалізації заходів з запобігання надзвичайним ситуаціям у своїх громадах та поділились досвідом у організації заходів цивільного захисту.

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар