Малозабезпечені багатодітні родини отримають матеріальну допомогу для підготовки дітей до школи

Начальник відділу з питань соціального захисту та допомоги населенню Герцаївської міської ради Лілія Костя доводить до відома мешканців громади, що 4 серпня 2021 року Урядом Прийнято Постанову "Деякі питання соціальної підтримки багатодітних сімей", якою передбачено виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 має вік 6 - 18 років (включно).

Для жителів Герцаївської громади виплата одноразової грошової допомоги буде проводитись відділом № 5 (м. Герца) управління праці та соціального захисту населення за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям з числа багатодітних сімей без звернення батьків. При цьом одержувачі такої допомоги визначаються станом на 01.08.2021.