Порядок отримання послуг, пов'язаних з місцем проживання: роз'яснює ЦНАП Герцаївської міської ради

Центр надання адміністративних послуг Герцаївської міської ради нагадує мешканцям громади, що адміністративні послуги, пов’язані з реєстрацією місця проживання і зняття з реєстрації місця проживання, віднедавна надаються не тільки представництвами міграційної служби, а й центрами надання адміністративних послуг та виконавчими комітетами міських (сільських) рад.

Таким чином, в Герцаївській громаді для отримання такої послуги Ви можете звернутися до Центру надання адміністративних послуг міської ради, а також до старост Байраківського, Куликівського та Петрашівського старостинських округів.

Для отримання послуги з реєстрації місця проживання потрібно зробити 4 прості кроки:

1. підготуй документи: заява за спеціальною формою; паспорт; документи, що підтверджують право власності на проживання в житлі (договір оренди, документи на право власності тощо); військовий квиток або посвідчення про приписку,якщо ви перебуваєте або підлягаєте взяттю на військовий облік.

2. Підготуйте кошти для сплати адмінзбору або квитанцію про його оплату.

3. Замовте послугу у ЦНАП або старости за новим місцем проживання.

4. Отримайте протягом 24 годин довідку або паспорт з відміткою про реєстрацію місця проживання.

При цьому Ви можете одночасно зареєструвати нове місце проживання і зняти з реєстрації попереднє.