РІВЕНЬ ВАКЦИНАЦІЇ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНКІВ НАШОЇ ГЕРЦАЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОДИН СЕРЕД НАЙВИЩИХ В ОБЛАСТІ

Про це інформує директор центру надання соціальних послуг Герцаївської міської ради Олександр ПЛАТОНОВ.

"Для соціальних працівників первинної ланки ризик інфікування COVID-19 на роботі вищий за звичайний. Вони піддаються йому через частий контакт з інфекцією. Саме літні люди є однією з груп ризику тяжкого перебігу короновірусу та смерті від нього. Тим, хто контактує з людьми старшого віку, важливо вакцинуватися, щоб зменшити ймовірність їх зараження", - зазначає пан Олександр.

Саме через небажання поставити під загрозу життя та здоров’я вразливих категорії своїх мешканців наша громада зробила особливий акцент на вакцинації працівників центру надання соціальних послуг Герцаївської міської ради.

Абсолютна більшість працівників даної комунальної установи з розумінням віднеслась до рекомендації провести щеплення від COVID-19. Станом на 13 серпня 80% колективу повністю імунізовані, а це один з найкращих показників серед усіх надавачів соціальних послуг в Чернівецький області.