ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ГЕРЦАЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИДБАЮТЬ 77 СУЧАСНИХ НОУТБУКІВ

Фото без описуФото без описуФото без опису

Для вчителів Герцаївської громади придбають 77 сучасних дорогих ноутбуків. Це стало можливим завдяки прийнятому на сьогоднішньому позачерговому засіданні сесії Герцаївської міської ради VIII скликання рішенню. На сесії депутати одноголосно проголосували за прийняття змін до бюджету територіальної громади на 2021 рік, якими передбачено виділення 155 тис. грн. співфінансування обласному бюджету на придбання ноутбуків для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти та їх філій для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання. Ще 1 млн. 550 тис. грн. на ці потреби  виділяє держава.