На Герцаївщині побувала делегація з сусідньої Румунії

  • 225

НАЛАШТОВНІ НА ПОДАЛЬШЕ ПЛІДНЕ ВСЕБІЧНЕ ТРАНСКОРДОННЕ СПІВРОБІТНИЦТВО -

основна наскрізна теза та підсумок учорашнього візиту на Герцаївщину гостей з Румунії.

??Зокрема, на запрошення Герцаївської міської ради, до нас завітали Тіберіу Манолакі - директор муніципальної адміністрації м. Дорохой та Гросу Данієла - секретар міської ради м. Дорохой, Василь Адаскаліцей - голова Асоціації "Друзі Басарабії, Буковини та Герцаївщини", професор Валеріке Гологан, а також консул Генерального консульства Румунії в Чернівцях пан Дан Константін, який є дипломатом Міністерства закордонних справ Румунії понад 30 років.

????????????????Сторони зузтрічі домовились про подальші кроки в напряму налагодження дружніх побратимських взаємозв'язків між сусідніми громадами двох країн та запланували підготувати та підписати восени офіційні договори про транскордонну співпрацю.

?Пан Консул поінформував представників Герцаївщини про можливості участі місцевих громад у різноманітних грантових програмах, що сприятиме реалізації спільних проєктів у різних галузях життєдіяльності громад. Пан Дан Константін висловив сподівання на плідну співпрацю та запевнив у готовності надавати необхідну підтримку, а також побажав міському голові успіхів у повсякденній діяльності.

?Крім того, делегація з Румунії та представники Герцаївщини ознайомились з ходом капітального ремонту дороги до КПП "Дяківці-Раковець" , самого пункту перетину кордону, висловили спільні сподівання, що роботи на об'єкті незабаром завершаться, а митний пункт запрацює.