29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня в нашій країні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Це День пошани і увічнення  героїзму всіх військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, тих, хто боровся за свою землю і відстоював суверенітет України.

Герцаївська міська рада звертає увагу керівників підприємств, установ, організацій громади на необхідність приспущення в цей день державних прапорів на будівлях, обмеження проведення розважальних заходів. Крім того, пропонуємо жителям Герцаївської громади завтра о 10-00 долучитись до всеукраїнської хвилини мовчання в пам'ять про всіх тих, хто загинув в боротьбі за незалежність та суверенітет нашої країни.

Вічна пам’ять нашим захисникам!