З початку року 362 буковинці зареєструвалися у службі зайнятості через портал державних послуг «Дія»

  • 216

Фото без опису

З початку року 362 мешканці Чернівецької області виявили бажання стати на облік у центрах зайнятості області та  скористалися електронною послугою з реєстрації та оформлення виплат допомоги по безробіттю на онлайн-порталі державних послуг «Дія».

  • Цифровізація соціальних послуг не стоїть на місці, а служба зайнятості постійно підтримує у своїй діяльності інноваційні зміни. З квітня фахівці розпочали приймати від наших клієнтів електронні цифрові документи, що містяться в мобільному застосунку «Дія». Можливість використання цифрових документів лише починає набирати популярності серед клієнтів, оскільки є достатньо новою та потребує часу для звикання користувачів. Проте, завдяки своїй простоті та зручності, стає все більш вживаною, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Отримувачі послуг можуть використовувати електронні документи, як під час реєстрації, так і під час наступних візитів, не пред’являючи паперові документи, які мають відповідні цифрові аналоги.

Щоб скористатись е-документом в службі зайнятості потрібно:

1. Повідомити фахівця служби зайнятості, що Ви використовуєте документи в електронному вигляді.

2. Відкрити у застосунку «Дія» необхідний документ (паспорт громадянина України у формі картки, реєстраційний номер облікової картки платника податків, свідоцтво про народження дитини, довідка ВПО).

3. Показати  електронний документ для підтвердження особи.

4. Повідомити працівнику служби зайнятості цифровий код, який розташований на звороті цього документа.

5. Надати згоду у відповідь на сповіщення про підтвердження запиту служби зайнятості.

 

За інформацією сектору інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості