В міськраді працювала комісія з надання грошової допомоги за рахунок програми "Турбота"

В міські раді засідала постійно діюча комісія з надання грошової допомоги за рахунок Герцаївської міської програми соціальної підтримки окремих категорій громадян "Турбота" на 2021-2025 р.р. Роботу комісії очолила заступник Герцаївського міського голови Ємілія Матей.

Члени комісії вивчили заяви потребуючих  громадян щодо надання їм матеріальної допомоги та прийняли рішення по кожній з них. Зокрема, комісія погодила виділення по 5 тис. грн. мешканцям району, що мають хронічні хвороби нирок та потребують гемодіалізу. Також серед заявників, яким буде надано допомогу в рамках програми "Турбота" - інваліди І групи, багатодітна родина, що залишились без засобів до існування через втрату годувальника тощо.