Спеціальна комісія Герцаївської міськоії ради на чолі з міським головою працювала цими днями в селах Петрашівка та Баийраки

Фото без описуФото без опису

У зв’язку з тим, що до Герцаївської міської ради останнім часом надходили численні клопотання, заяви та скарги з приводу розподілу земель господарських дворів розпайованих колективних господарств сіл Байраки та Петрашівка, впродовж двох днів в ці села виїжджала спеціальна комісія міськради на чолі з міським головою.

?Члени комісії на місці зустрілися з новими власниками паїв та господарських приміщень колишніх колгоспів, більшість з яких претендують на приватизацію земель.

??З власниками приміщень проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу. В ході активного діалогу знайдено компромісні рішення та визначено законні межі земель кожного з них????.

??Найближчим часом досягнуті домовленості щодо приватизації земель буде реалізовано через прийняття відповідних рішень сесії Герцаївської міської ради.