В умовах постійного стрімкого зростання цін та тарифів на паливо надзвичайно складно планувати видатки громади на опалення комунальних будівель в осінньо-зимовий період. Тому, на засіданні тендерного комітету Герцаївської міської ради, йшла гостра предметна дискусія з приводу вибору оптимальних варіантів обігріву приміщень закладів та установ. В результаті, прийняте рішення розпочати процедуру розірвання існуючого договору на доставку газу, внести зміни до річного плану закупівель, провести нові тендерні процедури та, де можливо, перейти на опалення брикетами.