ВІТАННЯ ГЕРЦАЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Шановні освітяни Герцаївської територіальної громади!!

Від імені депутатського корпусу, керівництва та виконавчого апарату міської ради сердечно вітаю вас із професійним святом!

????????Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Недаремно саме Вам, дорогі вчителі, всі ми довіряємо найцінніше - наших дітей, - а відтак наше спільне майбутнє.

??Невтомною працею свого розуму і серця ви створюєте надійну основу для духовного, соціального та культурного розвитку особистості. Саме ви є провідником одвічних людських цінностей та рушійною силою поступового розвитку та прогресу.

??В цей святковий день, дорогі працівники освітянської ниви Герцаївщини, бажаю вам здоров’я, відчуття повноти й неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя й людської шани. Нехай у всіх ваших починаннях буде супутником успіх!

З глибокою повагою

Герцаївський міський голова