Ємілія Матей провела робочу зустріч з представниками Новоселицького райавтодору

На порядку денному - перспективи покращання стану доріг Герцаївщини, що знаходяться на обслуговуванні Новоселицького райавтодору.

?Під час робочої зустрічі заступниці міського голови Ємілії Матей з начальником філіалу «Новоселицький райавтодор» ДП «Чернівецький облавтодор» Василем Шаларем йшлося про актуальні для Герцаївської територіальної громади питання ремонту доріг.

?Керівник дорожньої служби розповів заступниці міського голови про основні напрями дорожніх робіт, що здійснюються сьогодні на дорогах громади, зазначивши, що філія «Новоселицький райавтодор» відповідає за дороги «Новоселиця-Маршинці-Герца» та «Чернівці-Герца-КПП «Дяківці».

?Сторони зустрічі домовились про подальшу співпрацю та взаємне узгодження дій, планів та стратегій, направлених на покращення доріг Герцаївської територіальної громади.