В населених пунктах громади провели рейдові перевірки сімей з соціально вразливих категорій

Фото без описуФото без опису

Спеціальна робоча група, до якої увійшли представники профільних соціальних служб Герцаївської міської ради, здійснила рейдові виїзди в с. Петрашівка, Байраки та Хряцька, де вивчили умови проживання сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, а також перевірили умови виховання дітей в прийомній родині.

?Особливу увагу під час робочої поїздки приділено тим сім'ям, в яких діти влаштовані на цілодобове перебування до закладів різних типів.

??Відповідно до нещодавно прийнятої Постанови КМУ №843,

соціальні служби громад

-??здійснюють заходи з оцінки потреб дітей, влаштованих/зарахованих на цілодобове перебування до закладів, та їх сімей у разі наявності чинників, що можуть зумовити складні життєві обставини, та вживають заходів, передбачених Порядком забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах,

- ??розробляють та здійснюють заходи про надання дітям, влаштованим/зарахованим на цілодобове перебування до закладів, їх сім'ям необхідних освітніх, медичних, соціальних, реабілітаційних послуг, з урахуванням підстав влаштування/зарахування;

- ??розробляють та схвалють рекомендацій сім'ям дітей, влаштованих/зарахованих на цілодобове перебування до закладів, щодо можливості подолання причин виникнення потреби в такому влаштуванні/зарахуванні тощо.