Увага! Планові відключення електроенергії!

  • 396

Фото без опису

Герцаївський РЕМ доводить до відома мешканців громад Герцаївщини графік планових відключень електроенергії:

м.Герца - частково 01.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ЗТП-320 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 01.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-207 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 01.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-42 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
м.Герца - частково 01.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 01.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 01.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 01.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 01.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 01.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 01.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
м.Герца - частково 02.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ЗТП-320 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 02.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-207 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 02.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-42 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
м.Герца - частково 02.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 02.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 02.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 02.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 02.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 02.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 02.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
м.Герца - частково 03.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ЗТП-320 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 03.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-207 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 03.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-42 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
м.Герца - частково 03.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 03.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 03.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 03.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 03.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 03.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 03.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
м.Герца - частково 04.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ЗТП-320 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 04.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-207 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 04.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-42 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
м.Герца - частково 04.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 04.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 04.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 04.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 04.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 04.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 04.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
м.Герца - частково 05.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ЗТП-320 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 05.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-207 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 05.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-42 - роботи по приєднанню 09-00 16-00  
м.Герца - частково 05.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 16-00  
с.Тернавка - частково 05.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 16-00  
с.Годинівка - повністю 05.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 16-00  
с.Годинівка - частково 05.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 16-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 05.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 16-00  
с.Підвальне - частково 05.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 16-00  
с.Підвальне - частково 05.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 16-00  
  06.11.2021р.        
  07.11.2021р.        
м.Герца - частково 08.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,3 ЗТП-320 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 08.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-207 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 08.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-42 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
м.Герца - частково 08.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 08.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 08.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 08.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 08.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 08.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 08.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
м.Герца - частково 09.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,3 ЗТП-320 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 09.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-207 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 09.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-42 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
м.Герца - частково 09.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 09.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 09.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 09.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 09.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 09.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 09.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
м.Герца - частково 10.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,3 ЗТП-320 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 10.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-207 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 10.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-42 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
м.Герца - частково 10.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 10.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 10.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 10.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 10.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 10.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 10.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
м.Герца - частково 11.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,3 ЗТП-320 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 11.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-207 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 11.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-42 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
м.Герца - частково 11.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 11.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 11.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 11.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 11.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 11.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 11.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
м.Герца - частково 12.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,3 ЗТП-320 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 12.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-207 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Остриця - частково 12.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-42 - роботи по приєднанню 09-00 16-00  
м.Герца - частково 12.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 16-00  
с.Тернавка - частково 12.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 16-00  
с.Годинівка - повністю 12.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 16-00  
с.Годинівка - частково 12.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 16-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 12.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 16-00  
с.Підвальне - частково 12.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 16-00  
с.Підвальне - частково 12.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 16-00  
  13.11.2021р.        
  14.11.2021р.        
с.Остриця - частково 15.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-24 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 15.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-143 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Дяківці - частково 15.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-131 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 15.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 15.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 15.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 15.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 15.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 15.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Остриця - частково 16.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-24 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 16.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-143 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Дяківці - частково 16.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-131 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 16.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 16.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 16.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 16.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 16.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 16.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Остриця - частково 17.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-24 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 17.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-143 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Дяківці - частково 17.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-131 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 17.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 17.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 17.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 17.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 17.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 17.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Дяківці - частково 17.11.2021р. ПЛІ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-450 - технічне обслуговування 09-00 20-00  
м.Герца - повністю, х.Цвяхівка - повністю, с.Молниця - повністю, с.Банчени - повністю, с.Горбова - частково, с.Лунка - повністю, с.Могилівка - повністю, с.Великосілля - повністю 17.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-31 ”Герца”, ПЛ-10кВ Л-32 ”Банчени”, ПЛ-10кВ Л-30 ”Лунка” - технічне обслуговування 09-00 18-00  
с.Хряцька - частково, с.Підвальне - повністю, х.Надярне - повністю, с.Байраки - частково, с.Петрашівка - повністю, с.Буківка - повністю 17.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-28 ”Байраки” - технічне обслуговування 09-00 18-00  
с.Остриця - частково 18.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-24 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 18.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-143 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Дяківці - частково 18.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-131 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Тернавка - частково 18.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 18.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 18.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 18.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 18.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 18.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Дяківці - частково 18.11.2021р. ПЛІ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-450 - технічне обслуговування 09-00 20-00  
м.Герца - повністю, х.Цвяхівка - повністю, с.Молниця - повністю, с.Банчени - повністю, с.Горбова - частково, с.Лунка - повністю, с.Могилівка - повністю, с.Великосілля - повністю 18.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-31 ”Герца”, ПЛ-10кВ Л-32 ”Банчени”, ПЛ-10кВ Л-30 ”Лунка” - технічне обслуговування 09-00 18-00  
с.Хряцька - частково, с.Підвальне - повністю, х.Надярне - повністю, с.Байраки - частково, с.Петрашівка - повністю, с.Буківка - повністю 18.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-28 ”Байраки” - технічне обслуговування 09-00 18-00  
с.Остриця - частково 19.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-24 - роботи по приєднанню 09-00 16-00  
с.Тернавка - частково 19.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-143 - роботи по приєднанню 09-00 16-00  
с.Дяківці - частково 19.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-131 - роботи по приєднанню 09-00 16-00  
с.Тернавка - частково 19.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 16-00  
с.Годинівка - повністю 19.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 16-00  
с.Годинівка - частково 19.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 16-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 19.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 16-00  
с.Підвальне - частково 19.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 16-00  
с.Підвальне - частково 19.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 16-00  
с.Дяківці - частково 19.11.2021р. ПЛІ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-450 - технічне обслуговування 09-00 20-00  
м.Герца - повністю, х.Цвяхівка - повністю, с.Молниця - повністю, с.Банчени - повністю, с.Горбова - частково, с.Лунка - повністю, с.Могилівка - повністю, с.Великосілля - повністю 19.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-31 ”Герца”, ПЛ-10кВ Л-32 ”Банчени”, ПЛ-10кВ Л-30 ”Лунка” - технічне обслуговування 09-00 18-00  
с.Хряцька - частково, с.Підвальне - повністю, х.Надярне - повністю, с.Байраки - частково, с.Петрашівка - повністю, с.Буківка - повністю 19.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-28 ”Байраки” - технічне обслуговування 09-00 18-00  
  20.11.2021р.        
  21.11.2021р.        
м.Герца - частково 22.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Петрашівка - частково 22.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-103 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Дяківці - частково 22.11.2021р. ТП-362 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Тернавка - частково 22.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 22.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 22.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 22.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 22.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 22.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
м.Герца - частково 23.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Петрашівка - частково 23.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-103 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Дяківці - частково 23.11.2021р. ТП-362 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Тернавка - частково 23.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 23.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 23.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 23.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 23.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 23.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Куликівка - повністю 23.11.2021р. КТП-145, КТП-146, КТП-576, КТП-579, КТП-590 - винос лічильників на фасад по ІП 09-00 17-00  
с.Петрашівка - повністю 23.11.2021р. КТП-10, КТП-11, КТП-103, КТП-136, КТП-147, КТП-149, КТП-156, КТП-448, КТП-568 - винос лічильників на фасад по ІП 09-00 17-00  
м.Герца - частково 24.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Петрашівка - частково 24.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-103 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Дяківці - частково 24.11.2021р. ТП-362 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Тернавка - частково 24.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 24.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 24.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 24.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 24.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 24.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Куликівка - повністю 24.11.2021р. КТП-145, КТП-146, КТП-576, КТП-579, КТП-590 - винос лічильників на фасад по ІП 09-00 17-00  
с.Петрашівка - повністю 24.11.2021р. КТП-10, КТП-11, КТП-103, КТП-136, КТП-147, КТП-149, КТП-156, КТП-448, КТП-568 - винос лічильників на фасад по ІП 09-00 17-00  
м.Герца - частково 25.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Петрашівка - частково 25.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-103 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Дяківці - частково 25.11.2021р. ТП-362 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Тернавка - частково 25.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 25.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 25.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 25.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 25.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 25.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Куликівка - повністю 25.11.2021р. КТП-145, КТП-146, КТП-576, КТП-579, КТП-590 - винос лічильників на фасад по ІП 09-00 17-00  
с.Петрашівка - повністю 25.11.2021р. КТП-10, КТП-11, КТП-103, КТП-136, КТП-147, КТП-149, КТП-156, КТП-448, КТП-568 - винос лічильників на фасад по ІП 09-00 17-00  
м.Герца - частково 26.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 16-00  
с.Петрашівка - частково 26.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-103 - роботи по приєднанню 09-00 16-00  
с.Дяківці - частково 26.11.2021р. ТП-362 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Тернавка - частково 26.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 16-00  
с.Годинівка - повністю 26.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 16-00  
с.Годинівка - частково 26.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 16-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 26.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 16-00  
с.Підвальне - частково 26.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 16-00  
с.Підвальне - частково 26.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 16-00  
с.Куликівка - повністю 26.11.2021р. КТП-145, КТП-146, КТП-576, КТП-579, КТП-590 - винос лічильників на фасад по ІП 09-00 16-00  
с.Петрашівка - повністю 26.11.2021р. КТП-10, КТП-11, КТП-103, КТП-136, КТП-147, КТП-149, КТП-156, КТП-448, КТП-568 - винос лічильників на фасад по ІП 09-00 16-00  
  27.11.2021р.        
  28.11.2021р.        
м.Герца - частково 29.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Петрашівка - частково 29.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-103 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Дяківці - частково 29.11.2021р. ТП-362 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Тернавка - частково 29.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 29.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 29.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 29.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 29.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 29.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Куликівка - повністю 29.11.2021р. КТП-145, КТП-146, КТП-576, КТП-579, КТП-590 - винос лічильників на фасад по ІП 09-00 17-00  
с.Петрашівка - повністю 29.11.2021р. КТП-10, КТП-11, КТП-103, КТП-136, КТП-147, КТП-149, КТП-156, КТП-448, КТП-568 - винос лічильників на фасад по ІП 09-00 17-00  
м.Герца - частково 30.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-165 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Петрашівка - частково 30.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1 ТП-103 - роботи по приєднанню 09-00 17-00  
с.Дяківці - частково 30.11.2021р. ТП-362 - роботи по приєднанню 09-00 20-00  
с.Тернавка - частково 30.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-134 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - повністю 30.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-48 ”Годинівка” - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково 30.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-3 ТП-118 - технічне обслуговування 09-00 17-00  
с.Годинівка - частково, с.Луковиця - повністю, с.Мала Буда - повністю, с.Велика Буда - повністю, с.Круп'янське - повністю, с.Байраки - частково 30.11.2021р. ПЛ-10кВ Л-51 ”В.Буда” - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 30.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2,3 ТП-61 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Підвальне - частково 30.11.2021р. ПЛ-0,4кВ ф.Л-1,2 ТП-381 - чистка траси 09-00 17-00  
с.Куликівка - повністю 30.11.2021р. КТП-145, КТП-146, КТП-576, КТП-579, КТП-590 - винос лічильників на фасад по ІП 09-00 17-00  
с.Петрашівка - повністю 30.11.2021р. КТП-10, КТП-11, КТП-103, КТП-136, КТП-147, КТП-149, КТП-156, КТП-448, КТП-568 - винос лічильників на фасад по ІП 09-00 17-00