В міській раді провели засідання координаційної ради з питань сімейної політики

Фото без опису Фото без опису

В Герцаївській міській раді сьогодні првели засідання координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми. Роботу координаційної ради очолив Герцаївський міський голова.

Під час засідання Координаційної ради було розглянуто питання щодо оперативного взаємного інформування суб’єктами взаємодії про факти насильства та надання всебічної допомоги постраждалим особам, про розгляд звернень громадян щодо насильства та алгоритм взаємодії суб’єктів, що здійснюють  заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Також були обговорені пропозиції стосовно подальшої спільної діяльності з метою більш ефективної протидії домашньому насильству в громаді.