Триває капітальний ремонт приміщень інклюзивно-ресурсного центру Герцаївської міської ради

Заступниця Герцаївського міського голови Ємілія Матей сьогодні ознайомилась з ходом капітального ремонту приміщень інклюзивно-ресурсного центру Герцаївської міської ради, зустрілась з підрядником та будівельниками, узгодила з ними графік робіт.

?Підрядною організацією, що виграла тендер на проведення робіт, виступила Чернівецька обласна корпорація «Буковинаоблагробуд».

?До кінця поточного року на об‘єкті планується виконати капітальних робіт на суму 534894 грн.

?Роботи ведутся за кошти освітньої субвенції та кошти державної програми сприяння соціально-економічному розвитку регіонів (виділені за сприяння народного депутата Георгія Мазурашу).