Семінар вчителів фізкультури в ОЗ Тернавський ліцей імені Василя Богрі

На виконання ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з планом роботи методичного об’єднання вчителів фізичної культури та спорту закладів освіти Герцаївської міської ради та з метою надання методичної допомоги вчителям фізичної культури та спорту відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури та спорту закладів освіти Герцаївської міської ради на базі ОЗ Тернавський ліцей імені Василя Богрі на тему: «Урок з волейболу у 5 класі». Урок проводив вчитель фізичної культури з 36 річним педагогічним стажем і званням «Старший вчитель» Федор М.Г.

В роботі цього семінару брали участь вчителі всіх закладів освіти Герцаївської міської ради та тренер-викладач з волейболу Герцаївської ДЮСШ «Олімп», які оцінили методику проведення уроку. В обговоренні відкритого уроку брали участь вчителі, спеціалісти, тренер-викладач ДЮСШ «Олімп»: Петров І.Ф., Караушу М.І., Алазароае Ю.В., Асанді М.М., Андріеш С.К. – завуч ОЗ Тернавський ліцей імені Василя Богрі та директор ДЮСШ «Олімп» Тинку Г.Ф. – відповідальний за методичну роботу з фізичної культури в громаді.