В с. Тернавка провели гімназіаду школярів

Гімназіада  школярів

30 листопада 2022 року в спортивній залі ОЗ “Тернавський ліцей імені Василя Богрі” відбулися спортивні змагання з волейболу між дівчатами 9-11 ліцеїв Герцаївської громади. Дівчата Тернавського ліцею під керівництвом вчителів фізкультури Мариніч Олег, Федор Микола та Тутунару Віталія стали чемпіонками громади. Друге місце посіли дівчата ОЗ Хряцьківського ліцею - вчитель фізкультури Тенесеску Анатолій, третє місце посіли дівчата  Герцаївського ліцею імені Георгія Асакі - вчитель фізкультури Андронік Крістіна. Четверте місце посіли дівчата Молницького ліцею – вчителі фізкультури Алукі Генадій та Петров Іван. Всі команди були нагороджені грамотами  відділу освіти, молоді та спорту Павалакі Міну, а чемпіони також отримали кубок.