На засіданні виконкому затвердили розроблену в рамках українсько-польського проекту Стратегію розвитку Герцаївської територіальної громади до 2029 року

  • 235

 

Професор Люблінського університету ім. Марії Кюрі-Склодовської доктор габ. Маріуш Сенкевич сьогодні взяв участь в роботі виконавчого комітету Герцаївської міської ради. Основним питанням порядку денного було погодження Стратегії розвитку Герцаївської територіальної громади до 2029 року. Стратегію було розроблено в рамках реалізації польсько-українського проекту під назвою: «Стратегічне управління в органах місцевого самоврядування в Україні. Розробка та реалізація стратегії розвитку громади Герцаївської територіальної громади у Чернівецькій області». Основним координатором та експертом проекту виступив пан Маріуш Сенкевич, який завітав сьогодні до міста Герца.

Основним напрямком діяльності проекту була організація та проведення тренінгів та консультацій для представників Герцаївської міської ради та зацікавлених предстанвиків громади. Партнером проекту з української сторони виступив факультет історії, політології та міжнарордних відносин Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича в особі доктора політичних наук професора Анатолія Круглашова.

Для роботи над формуванням стратегічного документу в Герцаївській міській раді було сформовано спеціальну робочу групу з 28 експертів - депутатів, старост, керівників профільних служб та відомств, представників неурядового сектору. Роботу робочої групи очолив Герцаївський міський голова Василь Скрипкару.

В результаті плідної співпраці представників Герцаївської громади, польських та українських  науковців нещодавно було завершено роботу по розробці Стратегії, представлено її на розгляд виконавчого комітету ради та винесено на громадське обговорення шляхом оприлюднення на сайті міської ради. 

Наступний крок - затвердження Стратегії на сесії Герцаївської міської ради та її поступове впровадження.

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГЕРЦАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2029 року (Проект)

Фінансовий план стратегії (Проект)