Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла

  • 260

Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах України та за кордоном та презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Цей сервіс допомагає людям, що готові надати безкоштовне житло та прихисток тимчасовим переселенцям з регіонів, уражених війною, додати своє оголошення та вказати усі деталі щодо поселення. Вже прямо зараз на сайті можна знайти понад 3000 активних ліжко-місць безкоштовного житла.

Власники житла та переселенці можуть додавати та відповідно шукати оголошення з надання безкоштовного житла за посиланням або за номером гарячої лінії 0(800)332238 (безкоштовно по Україні), де вже працює більш ніж 70 волонтерів-операторів, які цілодобово приймають сотні дзвінків щоденно.

Гаряча лінія є надважливою функцією, бо багато хостів й біженців є літніми людьми, які не мають смартфонів, щоб додати або знайти оголошення про безкоштовне житло.