Щодо оплати за житлово-комунальні послуги в громаді

УВАГА! ВАЖЛИВО!?

В нашій громаді накопичився значний борг по оплаті за житлово-комунальні послуги.

??Зростання заборгованості може призвести до збоїв у роботі житлово-комунальної сфери та негативно позначитись на якості надання комунальних послуг в громаді.

?З метою забезпечення стабільної безперебійної роботи житлово-комунальної галузі та підтримки нормального безпечного санітарно-епідеміологічноно стану населених пунків, просимо споживачів комунальних послуг розрахуватися з боргами, що виникли перед Герцаївським ВУ ЖКГ.

??ВАЖЛИВО!!

?Ви можете погасити існуючі суми заборгованостей навіть перебуваючи за кордоном, або не виходячи з дому через он-лайн сервіси, мобільні застосунки, платіжні системи тощо.

?Для цього надаємо вам необхідні реквізити для здійснення платежів ??

??Р/р UA 903562820000026000060351483??

??Код ЄДРПОУ 14271955??

?Якщо у вас виникли питання - дзвоніть за номером ??0 (96) 104 11 46 - Апетроаіє Андрій Костянтинович, директор Герцаївського ВУ ЖКГ.