ДЯКУЄМО ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ!

ДЯКУЄМО ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ!

Герцаївський міський голова Василь Скрипкару в рамках заходів до 31 річниці Незалежності побував в Герцаївському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, де привітав зі святом військовослужбовців, вручив воїнам грамоти та висловив їм слова щирої вдячності за мужність та патріотизм.

Крім того, очільник громади спільно з керівником Герцаївського центру комплектування та соціальної підтримки підполковником Сергієм Мельником вшанували пам‘ять загиблих у війні з російськими окупантами Героїв - Олександра СПРИНЧАНЕ, Андрія СТЬОПЕНКО, Дмитра КОЖОКАРУ та Владислава АЛЕКСИ, відвідали їхні могили в селах Молниця та Куликівка, поспілкувалися з родинами. ВІЧНА СЛАВА ТА СВІТЛА ПАМ‘ЯТЬ ГЕРОЯМ!?

Людської шани та Божого заступництва всім нашим Захисникам, які наближають Україну до Перемоги та миру!