Роботодавцям збільшили розмір компенсації за працевлаштування ВПО: рішення Уряду

  • 114

Фото без опису

 Уряд вніс зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

        10 січня 2023 року Кабмін вніс зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

        Як розповів Т. Мельничук, зокрема,  доповнено механізми фінансування програми коштами Фонду загально-обов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (в межах фінансових можливостей) та інших джерел, не заборонених законодавством.

         Крім того, збільшено щомісячний розмір компенсації витрат за кожну працевлаштовану особу.

          Поки що остаточний текст Постанови КМУ не оприлюднений. Проєктом було передба-чено збільшення розміру компенсації, виходячи з нового розміру мінімальної заробітної плати, до 6700 гривень. Досі компенсація витрат надавалася у розмірі 6500 грн щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується ЄСВ, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення.