Звернення міського голови Василя СКРИПКАРУ до Дня пам'яті та примирення

  • 87

Фото без опису

Шановні мешканці громади!

Сьогодні Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Війна супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії.

Під час Другої  світової  війни українці на боці антигітлерівської коаліції зробили вирішальний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Близько шести мільйонів українців воювали у лавах радянської армії з Німеччиною.  Понад мільйон, переважно із західних областей, були депортовані до Сибіру у перші передвоєнні та післявоєнні роки. На руїни перетворилися 720 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл. Загинуло понад вісім мільйонів українців.

Але українці не скорилися, дали достойну відсіч ворогу.

Адже Україна є справжньою державою-переможцем, а українці – нацією-переможцем.

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна знову воює з агресором.  Знову у центрі Європи нацисти рівняють з землею українські міста, вбивають українців.

Сьогодні саме путінська росія увібрала в себе всі злочинні практики нацизму й комунізму і руйнує мир у Європі.

Але Україна неодмінно переможе, бо ми захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє.

Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій рашистських злочинців.

Український народ народжений бути вільним.

Сьогодні, у День пам’яті та примирення, згадаймо усіх, хто ціною свого життя приніс мир всьому світу. Схилімо голови в пам’ять про загиблих.

Миру усім нам та Перемоги!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

Герцаївський міський голова

Василь СКРИПКАРУ