В МІСЬКІЙ РАДІ ПРОВЕЛИ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Члени виконкому обговорили багато важливих та актуальних питань та прийняли відповідні рішення по кожному з них.

Зокрема на виконкомі:

✅Заслухали звіт про результати фінансово-господарської діяльності КНП «Герцаївська міська лікарня».

✅Затвердили заходи щодо підготовки об‘єктів господарського комплексу, ЖКГ та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

✅Передали ряд придбаних необхідних прикордонникам та поліцейським офіцерам матеріальних цінностей на баланси 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича та управління поліції.

✅Затвердили подання щодо можливості призначення опікуна над психічно хворим.

✅Визначили обсяг компенсації особам та установам, організаціям, що розмістили внутрішньо переміщених осіб.

✅Розглянули низку питань, направлених на дотримання прав дітей (щодо надання неповнолітній статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення піклування, оформлення батьками спадщини на ім'я неповнолітнього)

✅Відкорегували адреси для упорядкування нумерації об’єкту нерухомого майна комунальної власності та деяких домогосподарств у м. Герца.

✅Затвердили План діяльності системи енергетичного менеджменту у Герцаївській міській раді.

✅Погодили питання проведення зрубу дерев на території Герцаївської міської ради та інші.