До міської ради надійшов лист з Міндовкілля щодо врахування зауважень по Молницькому кар'єру

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України за результатом розгляду нашого листа стосовно врахування зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля ФОП Батир Діани Андроніківни щодо планованої діяльності з видобування піщайно-гравійної сировини родовища Модниця (реєстраційний номер справи у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (далі - Реєстр) - 20234610550) інформує: Надані до обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля зауваження та пропозиції викладені у колективному зверненні мешканців села Молниця, в особі Марку Марії Харлампівни від 28.04.2023, надіслано суб’єкту господарювання та опубліковано у Реєстрі (лист Міндовкілля від 10.05.2023 № 25/5-21/7240-23).

Дивітся повну відповідь Міністерства за посиланням нижче:

Лист-відповідь