До уваги роботодавців! З 9 червня діє оновлений порядок компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО.

  • 56

Фото без опису

Завдяки постанові КМУ №568 у Порядку уточнено, що компенсація надається роботодавцю за працевлаштування BПО, які отримали статус після запровадження воєнного стану з 24 лютого 2022 року.

 

 З 9 червня діє оновлений порядок компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО. Завдяки постанові КМУ в Порядку уточнено, що компенсація надається роботодавцю за працевлаштування BПО, які отримали статус після запровадження воєнного стану з 24 лютого 2022 року. Ці зміни почали діяти з 9 червня.

 

         6 червня під час засідання КМУ було прийнято постанову щодо внесення зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Про це проінформував Тарас Мельничук. 

Прийнятим рішенням КМУ: 

        1.Уточнено, що компенсація надається роботодавцю за працевлаштування BПО, які отримали статус після запровадження Указом Президента України від 24.02.2022 №64/2022 воєнного стану.

       2.Організовано моніторинг збереження зайнятості працівників центрами зайнятості. 

       3.Передбачено врахування податкової звітності за останній звітний період на дату подання заяви на отримання компенсації. 

       Постанову опубліковано в "Урядовому курʼєрі" 9 червня. Тож ці зміни до Порядку діють також з 9 червня.