Підсумки проведення 3-ої спартакіади школярів Герцаївської громади

17 серпня 2023 року на базі Герцаївського ліцею №1відбулась нарада вчителів фізичної культури Герцаївської міської ради, де були проведені підсумки роботи вчителів фізкультури за минулий навчальний рік.

Серед ліцеїв:  І місце здобув Герцаївський ліцей №1 – директор Житарашу Л.М., вчителі фізичної культури Асанді М.М. та Маринич О.О.

ІІ місце – ОЗ Тернавський ліцей ім. Василя Богрі – директор Чіботару І.І., вчителі фізичної культури Маринич О.О, Федор М.Г. та Тутунару В.П.

ІІІ місце – Молницький ліцей – директор Житарашу Д,Д., вчителі Алукі Г.В. та Петров І.Ф.

Серед гімназій: І місце – Дяківецька Гімназія – в.о. директора Костя Л.І., вчитель фізичної культури – Тутунару В.П.

ІІ місце – Куликівська гімназія – директор Тодерян А.І., вчитель фізичної культури – Шутік П.В.

ІІІ місце – Підвальнянська гімназія – директор Албу Н.М., вчитель фізичної культури – Албу Д.Д..

Всі названі заклади освіти були нагороджені Кубками та грамотами відділом освіти, молоді та спорту на чолі з Павалакі М.М.

(За інформацією директора Герцаївської ДЮСШ "Олімп"

Георгія ТИНКУ)